Gabinet/kancelaria/biuro! Centrum! Parking!

Lokal użytkowy na sprzedaż
390 000 PLN , Pow. 76,21 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
76,21 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Adama Próchnika
Rok budowy:
1919
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
482323
Cena za m2:
5 117 PLN
Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 77 m2 znajdujący się przy ul. Próchnika 10, czyli na wyremontowanym już odcinku pomiędzy Zachodnią a Piotrkowską. 

Lokal zlokalizowany w lewej oficynie, posiada dwa wejścia: bezpośrednio z podwórka oraz z klatki schodowej. Składa się z kilku pomieszczeń, które można zagospodarować wedle uznania (rzut załączony na jednym zdjęć), w tym również z łazienki i aneksu kuchennego. Bardzo dobry stan techniczny, lokal wyremontowany, nie wymaga nakładów finansowych! 

Ogrzewanie i ciepła woda za pomocą nowego pieca gazowego. We wszystkich oknach rolety zewnętrzne. W lokalu znajduje się instalacja systemu alarmowego (wymaga przeglądu).
Możliwość parkowania jednego samochodu na zamykanym podwórku. 

Idealna lokalizacja w ścisłym centrum tuz przy głównym deptaku miasta. Łatwy dojazd dla klientów licznymi środkami komunikacji miejskiej. Ulica Próchnika jest świeżo wyremontowana, co znacznie wpływa na jej atrakcyjność. 

Lokal idealny na kancelarię, biuro, gabinet medyczny. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu! Nieprawidłowy adres E-mail